III Niedziela Adwentu 2019

Przeżywamy dziś tzw. Niedzielę „Gaudete” czyli Radujcie się”. Nasza radość ma wynikać ze zbliżającego się świątecznego spotkania ze Zbawicielem.

Dziś Msze św. z racji spowiedzi przedświątecznych 7.30, 10.30, i dodatkowa o 15.00. Spowiedzi od 13.00-14.00 i od 14.30-15.00. Począwszy od jutra – codziennie po Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać Nowennę do Dzieciątka Jezu. Zapraszam na Roraty od poniedziałku do czwartku o godz. 17.00, w piątek i sobotę o 7.00.

Członków Parafialnego Zespołu Synodalnego zapraszamy na spotkanie we środę po Mszy św. wieczornej. W zakrystii są świece wigilijne do pobrania.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożone ofiary zamiast kwiatów. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę są proszone następne osoby z kolejki.