W dniu dzisiejszym obchodzimy: Dzień Solidarności z Misjonarzami; pamiętajmy o nich w naszych modlitwach i wspierajmy ich ofiarami do puszek; obchodzimy też Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Po Mszy św. o 7.30 nabożeństwo dla róż różańcowych w parafii i wymiana dla nich tajemnic różańcowych, następnie o 15.00 Gorzkie Żale i bezpośrednio po nich ok. 15.30 Msza św.. We wtorek mamy w diecezji wyznaczoną adorację Najśw. Sakramentu. Odbędzie się ona w ciszy, po Mszy św., która będzie z tej racji popołudniu. W środę o 17.00 nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, bezpośrednio po niej Msza św. a po Mszy św. spotkanie dla dzieci I. komunijnych i ich rodziców. We pierwszy czwartek marca po Mszy św. o 17.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania. Proszę przynieść swoje indeksy zaliczeniowe.
W pierwszy piątek miesiąca Droga Krzyżowa o 17.00 i bezpośrednio po niej Msza św. Pamiętajmy o dziewięciu pierwszych piątkach miesiąca i Komunii św. wynagradzającej. Promujmy to nabożeństwo między sobą. Spowiedzi z racji pierwszego piątku miesiąca środa, czwartek i piątek na pół godziny przed nabożeństwami. Wyjazd do chorych z posługą sakramentalną w piątek od 8.00. W tygodniu zamontowano i uruchomiono wyświetlacz komputerowy i zasilacz ekranowy. Mam nadzieję, że będą nam służyć przez lata, przy śpiewie pieśni liturgicznych. W tygodniu zmarła śp. Ewa Łachut. Prośmy Chrystusa o dar nieba dla niej.
Powoli zbliżają się święta Wielkanocne. Pamiętajmy więc, przy sprzątaniu grobów o zachowaniu porządku na cmentarzu i aby zgłaszać zamiar wjazdu i prac kamieniarskich na nim administracji cmentarza. Można pobrać w zakrystii baranki wielkanocne. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary zamiast kwiatów osobom sprzątającym kościół w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę proszone są następne osoby z kolejki.