IV Niedziela Wielkanocna 2023

Obchodzimy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza. Niech nie braknie z naszej strony serdecznych modlitw o dobre powołania do kapłaństwa lub zakonu także i z naszej parafii, a ofiary na tacę są przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.  W Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, odpust parafialny w Mędrzechowie.

Nabożeństwa majowe w dni powszednie będą o 18.00 i bezpośrednio po nich Msza św., zaś w niedzielę Litanię do Matki Bożej odmawiać będziemy po Mszy św. o 10.30. W tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Wyjazd z posługą kapłańską do chorych w piątek od 10.00. Proszę ich zgłaszać w zakrystii. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o 7.30 nabożeństwo dla róż różańcowych i wymiana tajemnic różańcowych.

W najbliższą niedzielę 7 maja, będziemy przeżywać o godz. 10.30 w naszej parafii, Uroczystość Pierwszej Komunii św. W sobotę spowiedź św. od 9.00 dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców i najbliższych. Spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi w środę o 18.00.

Bóg zapłać za posprzątanie i ukwiecenie kościoła osobom sprzątającym w minionym tygodniu. Z racji uroczystości w najbliższą niedzielę, w naszej parafii, proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych o posprzątanie kościoła w piątek po Mszy św. popołudniowej.