Niedziela Miłosierdzia 2021

Dzisiejszą Niedzielą Miłosierdzia Bożego, rozpoczynamy w naszej diecezji Tydzień Miłosierdzia. Nie zapomnijmy dzisiaj odmówić publicznie Koronki do Miłosierdzia Bożego, gdyż za publiczne jej odmówienie i pod zwykłymi warunkami można uzyskać odpust zupełny; po Mszy św. o 7.30 nabożeństwo dla róży z Wójciny połączone z wymianą tajemnic różańcowych. W najbliższą Niedzielę, która jest Niedzielą Biblijną, po Mszy św. o 7.30, nabożeństwo dla róż różańcowych,  róży z Delastowic i róży męskiej.

Zapraszam na środową nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Spotkanie formacyjne dla DSM w najbliższą środę po Mszy św.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w minionym tygodniu i za złożone ofiary zamiast kwiatów. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę proszone są następne osoby.