Uroczystość Narodzenia Pańskiego 2019

Przeżywamy dziś Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Drodzy parafianie. Do życzeń, które już sobie nawzajem składaliście pragnę dołączyć życzenia od księdza proboszcza:

Niech w te Święta w Waszych sercach zagości pokój, radość i szczęście. Niechaj maleńki Jezus Wam błogosławi w każdym dniu zbliżającego się Nowego 2020 Roku.

Dziękuję też wszystkim, którzy w różny sposób przyczynili się do tego, że możemy godnie przeżywać te Święta a pomogli je nam przygotować w kościele. Niech Nowonarodzony Zbawiciel za wszystko Wam wynagrodzi swoim błogosławieństwem.

Jutro obchodzimy Święto św. Szczepana. Msze św. odprawiane będą jak w każdą niedzielę. W piątek wypada Święto św. Jana Ewangelisty.

27 grudnia wyruszy grupa kolędników misyjnych. W tym roku ofiary zebrane podczas „Kolędy Misyjnej” zostaną przekazane na rzecz dzieci na misjach także z Kazachstanu. „Bóg zapłać” za ofiary.