Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

Wszystkim parafianom, jak i gościom w parafii, z okazji Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego składam serdeczne życzenia. Niech nie tylko nie braknie nadziei, ale niech jej będzie dużo więcej, a w sercu pojawi się więcej słońca, siły, radości, otuchy, tym bardziej, że Zwycięzca piekła, śmierci i szatana, prawdziwie zmartwychwstał, powiedział też, iż jest z nami przez wszystkie dni aż do skończenia świata; że nas kocha do końca i jest tej miłości wierny mimo naszych słabości i wad. Niech przez te Święta, Chrystus podbuduje i umocni Was swoją łaską, darami, podbuduje i ubogaci sobą na co dzień.

Jestem wdzięczny za wszelką pomoc tym, którzy pomagali dobrze przeżyć wydarzenia Wielkiego Tygodnia. Dziękuję szczególnie wszystkim różom różańcowym za pomoc w prowadzeniu adoracji, panu kościelnemu, pani strojącej ołtarze na uroczystości, liturgicznej służbie ołtarza, Dziewczęcej Służbie Maryjnej, Ochotniczej Straży Pożarnej z Wójciny i Laskówki Delastowskiej. Serdecznie dziękuję wszystkim parafianom za udział w nabożeństwach oraz za przyjęcie ze zrozumieniem ciążących nam ograniczeń sanitarnych, a kandydatom do Bierzmowania za udział w spotkaniach Wielkiego Tygodnia w ramach kwietniowych przygotowań do Bierzmowania.

Dzisiaj jeszcze Msze św. o 10.30 i o 14.00. Jutro Msze św. jak w niedzielę. Składka przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. oraz zbiórka dla DSM. W najbliższą niedzielę wypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego.

Bóg zapłać za złożone ofiary na konto parafialne. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę są proszone następne osoby z kolejki.