XXXII Niedziela Zwykła 2018

Przeżywając dzisiaj nasze narodowe Święto Niepodległości, mamy szczególną okazję, by modlić się za naszą ojczyznę i wyrażać patriotyzm.

Wyjątkowo w tą środę, nowenna i Msza św. o 16.00, a w czwartek Msza zamiast rano o 7.00 będzie o 17.00.

Listopadowe spotkanie rady parafialnej i parafialnego zespołu synodalnego w najbliższą niedzielę po Mszy o 10.30. W zakrystii do odebrania materiały na to spotkanie.

W najbliższą sobotę o 18.30 dekanalne nabożeństwo w kościele parafialnym w Szczucinie dla młodzieży z całego dekanatu z racji rocznicy męczeństwa bł. Karoliny. Organizatorzy zapraszają młodzież naszej parafii, nie tylko uczącą się, a w szczególności też i naszych młodzieżowych animatorów parafialnych. Informację o wyjeździe należy zgłosić w parafii do środy w celach organizacyjnych.

Jak co roku, tak i w najbliższą niedzielę, w zakrystii chętni będą mogli pobrać małe chlebki miłosierdzia przywiezione z Caritasu. Ewentualne ofiary są przeznaczone dla ubogich, których wspiera diecezjalna Caritas.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary zamiast kwiatów kolejnym osobom w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę są proszone następne z kolejki.