II. Niedziela Adwentu 2023

Jak co roku, w dniu dzisiejszym wspieramy ofiarami do puszek u ministrantów, Kościół na Kresach wschodnich dawnej Polski. W dni powszednie od poniedziałku do piątku, zapraszam na Roraty o 16.30. Godzinki do NMP o 16.00. W soboty Godzinki o 6.30, a Roraty o 7.00.

W niedzielę 17 grudnia, w godzinach od 13.00-14.30,  będziemy przeżywali spowiedzi przedświąteczne w parafii. Są zaproszeni kapłani z sąsiednich parafii. Nie zostawajmy  Sakramentu Pokuty na potem. Przedświąteczna zbiórka ministrantów w piątek bezpośrednio po Roratach. Do pobrania w zakrystii świece wigilijne; składając ofiary wspieramy potrzebujących. Jak co roku w ostatnią niedzielę grudnia będziemy mieli wspólne, parafialne kolędowanie. Czynić to będziemy razem i indywidualnie- jeśli będą chętni. Soliści-parafianie- mogą się już zapisywać w zakrystii do zaśpiewania swojej ulubionej kolędy.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary zamiast kwiatów przez osoby sprzątające w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę są proszone następne osoby z kolejki.