IV Niedziela Zwykła 2023

W nadchodzącym tygodniu:
1.02. po Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.00 oraz Mszy św., spotkanie z dziećmi i ich rodzicami, przygotowującymi się do Pierwszej Komunii św. w parafii.

2.02. Święto Matki Bożej Gromnicznej, na Mszy św. o 17.00 poświęcenie gromnic, składka na zakony klauzurowe w diecezji. Po Mszy św. spotkanie formacyjne  dla kandydatów przed Bierzmowaniem ( z klas 7 oraz 8). Proszę przynieść swoje indeksy zaliczeniowe.

3.02.wyjazd do chorych w pierwszy piątek od godz. 8.00. Proszę ich zgłaszać w zakrystii. Spowiedzi pierwszo piątkowe na pół godziny przed nabożeństwami w środę, czwartek i piątek.

5.02. czyli w najbliższą niedzielę wymiana tajemnic na nabożeństwie dla róż różańcowych  po Mszy św. o 7.30 oraz po Mszach św. pierwsze Nabożeństwo Czterdziestogodzinne przed rozpoczęciem Wielkiego Postu.

Bóg zapłać za  posprzątanie kościoła i ofiary zamiast kwiatów od sprzątających w minionym tyg. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła w sobotę przez następne osoby z kolejki.