IV Niedziela Zwykła 2024

Dziś rozpoczynamy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Przez niedziele poprzedzające Środę Popielcową będziemy po Mszach św. adorować Najśw. Sakrament. W tym tygodniu wypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. We czwartek o 17.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów z klas VII- VIII przygotowujących się w naszej parafii do Bierzmowania. Proszę aby przynieśli swoje indeksy. W piątek 2 lutego przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Poświęcenia gromnic podczas każdej Mszy św. Wyjazd do chorych z posługą sakramentalną od 8.00. Proszę ich zgłaszać w zakrystii. Również w piątek obchodzić będziemy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlić się będziemy o potrzebne łaski dla zakonników i sióstr zakonnych. Ofiary składane w tym dniu na tacę są przeznaczone na rzecz zakonów klauzurowych. Zachęcam do skorzystania ze spowiedzi św. codziennie przed Mszami. Po Mszy św. popołudniowej w piątek kolejne spotkanie przygotowujące dzieci w tym roku do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii. W najbliższą niedzielę nabożeństwo dla róż różańcowych i wymiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 7.30. Do odebrania w zakrystii przez prenumeratorów oraz zwycięzców październikowego konkursu różańcowego kolejnego numeru Małego Gościa Niedzielnego.  Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary zamiast kwiatów przez osoby sprzątające w minionym tygodniu kościół. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę proszę następne osoby z kolejki.