Niedziela Świętej Rodziny 2023

Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Módlmy się, aby nasze rodziny potrafiły jak najlepiej naśladować Świętą Rodzinę. We  wtorek 2 stycznia 2024 rozpocznie się doroczna Wizyta Duszpasterska zwana „Kolędą”. Będę mógł odwiedzić wszystkich parafian przynosząc Wam Boże błogosławieństwo. Wdzięczny będę za, tradycyjne już, zorganizowanie dojazdu księdza, zwłaszcza w dalsze rejony parafii.

Dzisiaj wypada ostatni dzień 2023 roku. Z tej racji, wspólne parafialne kolędowanie od 15.00 i dodatkowa Msza św. o 16.00;  pod koniec Mszy św. będziemy dziękować Bogu za otrzymane łaski, przepraszać za nasze zaniedbania i prosić o błogosławieństwo Boże w Nowym 2024 Roku.

Jutro przeżywać będziemy Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to święto obowiązkowe, porządek Mszy św. będzie taki jak w każdą niedzielę.

W tym tygodniu wypada I czwartek oraz I piątek. We czwartek, jak co miesiąc, zapraszam wszystkich kandydatów do Bierzmowania z klas VII-VIII z naszej parafii na swoje spotkanie formacyjne. Niech przyniosą swoje indeksy zaliczeniowe.

W I piątek rano odwiedzę chorych z Komunią św. od godz. 8.00. Proszę o ich wcześniejsze zgłoszenie. Okazja do spowiedzi św. we czwartek i piątek przed Mszami św. W piątek comiesięczne spotkanie przygotowujące dzieci z (w) naszej parafii do Pierwszej Komunii św.

W sobotę wypada Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. Jest to święto obowiązkowe, porządek Mszy św. będzie taki jak w każdą niedzielę. A w najbliższą niedzielę o zwykłej porze nabożeństwo dla róż różańcowych po Mszy św. oraz z wymianka tajemnic różańcowych.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary zamiast kwiatów osobom sprzątającym w minionym tygodniu. Kolejne sprzątanie 13.01.