Niedziela Wielkanocna 2024

Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Niech Chrystus – Zwycięzca śmierci, grzechu i szatana będzie dla nas zawsze źródłem siły i niezawodnej nadziei. Bóg zapłać każdemu za pomoc i udział w uświetnieniu Triduum Paschalnego, a szczególnie dziękuję panu kościelnemu, różom różańcowym, pani strojącej ołtarze, ciemnicę i grób, służbie liturgicznej, OSP z Wójciny i Laskówki Delastowskiej. Jutro – w drugi dzień Świąt Wielkanocnych Msze św. odprawione będą jak w każdą niedzielę. Ofiara na tacę przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

Godziny Mszy św. popołudniowych  w dni powszednie w tygodniu zostają zwyczajowo przesunięte z 17.00 na 18.00. Nowenna do Matki Bożej jak zwykle we środę o godz. 18.00. W czwartek spotkanie formacyjne dla naszych parafian, kandydatów do Bierzmowania, z klas VII oraz VIII (niech przyniosą indeksy). W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek po Mszy św. spotkanie z dziećmi idącymi w naszej parafii do I. Komunii św. W najbliższą niedzielę wypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego.

W I piątek po Mszach św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zaraz po rannym nabożeństwie odwiedzę chorych z posługą kapłańską. Proszę o ich zgłaszanie. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez osoby sprzątające w minionym tygodniu, o posprzątanie kościoła w sobotę proszę następne osoby z kolejki.