V Niedziela Wielkanocna 2024

W tym tygodniu od środy 1 maja odprawiamy nabożeństwa majowe – w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedzielę bezpośrednio po Mszy św. o godz. 10.30. Zachęcam do udziału w tych nabożeństwach. W tym tygodniu wypada również I czwartek, I piątek i I sobota maja. Do spowiedzi św. z racji I piątku zapraszam codziennie przed Mszami św. oraz we czwartek od godz. 17.30. We czwartek proszę jeszcze na spotkanie formacyjne nowo wybierzmowanych parafian w tym roku oraz kandydatów do bierzmowania . W piątek 3 maja przeżywać będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą odprawione jak w każdą niedzielę. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji naszej Ojczyzny oraz wywieszeniu na domach biało-czerwonych flag. Odpust parafialny w Mędrzechowie.

Z racji święta 3 maja odwiedzę chorych z posługą kapłańską w sobotę od godz.8.00. Proszę o ich wcześniejsze zgłoszenie. W  najbliższą niedzielę po Mszy św. o 7.30 nabożeństwo dla róż różańcowych i wymiana tajemnic różańcowych dla nich; zaś o godz. 10.30 będziemy przeżywać uroczystość pierwszej Komunii św.. Z tej okazji spowiedź św. w sobotę od 10.00. Do odebrania kolejny numer Małego Gościa Niedzielnego. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła osobom sprzątającym w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę następne osoby z kolejki.