XXII Niedziela Zwykła 2023

Dziś po Mszy o 7.30 nabożeństwo dla róż różańcowych i wymiana tajemnic różańcowych. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. w środę, spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych, pragnących by ich dzieci miały Pierwszą Komunię św. w naszej parafii.

W najbliższy czwartek zaraz po popołudniowej Mszy św. pierwsze spotkanie z kandydatami z naszej parafii do bierzmowania z klas siódmych i ósmych. Obecność obowiązkowa. Mile też widziana obecność rodziców bądź prawnych opiekunów tych kandydatów.

W piątek wypada Uroczystość Narodzenia NMP – Patronki naszej diecezji. Tego dnia Msza św. będzie sprawowana popołudniu, a po niej odbędzie się poświęcenie ziarna siewnego. Z racji Uroczystości nie obowiązuje nas abstynencja od potraw mięsnych.

W sobotę parafialna pielgrzymka autokarowa do Matki Bożej Odporyszowskiej z racji odpustu przeznaczonego dla dekanatu szczucińskiego. Zapisy tylko dzisiaj zaraz po nabożeństwach w zakrystii. Ofiary za przejazd od osób zapisanych będą zbierane podczas wyjazdu.

Zbiórka ministrantów odbędzie się wyjątkowo z racji pielgrzymki do Odporyszowa, w piątek po Mszy św.

Bóg zapłać osobom sprzątającym za posprzątanie i ukwiecenie kościoła. O posprzątanie i ukwiecenie kościoła w najbliższą sobotę są proszone następne osoby z kolejki.