XXIX Niedziela Zwykła 2021

W poniedziałek wypada Święto św. Łukasza Ewangelisty. W naszych modlitwach pamiętajmy o pracownikach służby zdrowia. Tego dnia będziemy też ich polecać bł. Hannie Chrzanowskiej. W piątek Uroczystość św. Jana Pawła II. Najbliższa niedziela to Światowy Dzień Misyjny. W najbliższą niedzielę, po Mszy św. o 10.30 spotkanie parafialnego zespołu synodalnego. Zbiórka DSM w sobotę o 10.00. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Proszę pamiętać przy porządkowaniu grobów o składaniu śmieci do miejsc na to przeznaczonych. Przypomnę, że przed  planowanymi pracami remontowymi nagrobków na cmentarzu i wjeździe w tym celu na cmentarz, zgodnie z regulaminem cmentarza mamy obowiązek poinformować o tym proboszcza. Karty wspominkowe zmarłych są do pobrania na ołtarzu św. Józefa. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary zamiast kwiatów. O posprzątanie i ukwiecenie kościoła w najbliższą sobotę są proszone następne osoby z kolejki.