XXVI Niedziela Zwykła 2021

Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 10.30, zebranie Parafialnego Zespołu Synodalnego. We środę przeżywać będziemy w liturgii Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. W piątek rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Różaniec odmawiać będziemy w niedziele po Mszy św. o godz. 10.30, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00. Nie żałujmy czasu i trudu, by wraz z dziećmi wziąć udział we wspólnym różańcu. O poprowadzenie różańca w październiku są proszone:

W poniedziałki – dzieci
We środy – róża z Wójciny
We czwartki – róża z Delastowic
W piątki – róża mężczyzn,  ministranci i lektorzy
W soboty – róża Matki Bożej Fatimskiej i DSM
W niedziele – róża z Laskówki

W tym tygodniu wypada I. piątek października. Chorych z posługą kapłańską odwiedzę w piątek od godz. 14.00. Proszę o ich zgłoszenie. Zachęcam do spowiedzi św. szczególnie w środę, czwartek i piątek, na pół godziny przed nabożeństwami. W tym tygodniu nie będzie spotkania z kandydatami przed Bierzmowaniem. Z racji rekolekcji parafialnych, spotkanie formacyjne dla naszej młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania z klas 7 i 8, odbędzie się dopiero w sobotę 9 października o godz. 19.00. Proszę wziąć wtedy swoje indeksy. Na ołtarzu św. Józefa można pobrać do domu program rekolekcji parafialnych, które w tym roku poprowadzi ks. Paweł Krok SJ. Zbiórka DSM w najbliższą sobotę o godz. 10.00. (W pierwszą niedzielę miesiąca tradycyjnie, wymiana tajemnic różańcowych na nabożeństwie dla róż o zwykłej porze).

Bóg zapłać za posprzątanie i ukwiecenie kościoła osobom w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę są proszone następne osoby z kolejki.