XXVI Niedziela Zwykła 2022

Jeszcze dzisiaj można zgłaszać kandydatów do nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Rozpoczęliśmy okres jesieni. Od tego tygodnia, w dni powszednie, Msze św. i nabożeństwa  popołudniowe będą odprawiane o godzinę wcześniej, czyli nie o 18.00 ale o 17.00. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Różaniec będziemy rozpoczynać o godz. 17.00, potem bezpośrednio po nim, Msza św. Na pierwsze nabożeństwo różańcowe zapraszam dzieci komunijne z rodzicami,  na już kolejne ich spotkanie przygotowujące do I. Komunii św. w parafii. W niedziele, różaniec będziemy odmawiać po sumie. W najbliższą niedzielę, nabożeństwo dla róż różańowych i wymiana tajemnic różańcowych o zwykłej porze. Na 5 października wstępnie planuje się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej, kończącej swą kadencję. Bóg zapłać za posprzątanie i ukwiecenie kościoła osobom sprzątającym w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę następne osoby z kolejki.