XXX Niedziela Zwykła 2023

Zapraszam na różaniec, dzisiaj po Mszy św. o godz.10.30, jutro i we wtorek o godz. 17.30 i bezpośrednio potem Msza św. We wtorek pilniejsze dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwach różańcowych otrzymają miłe pamiątki. Koniecznie niech przyniosą uzupełnione swoje kalendarze różańcowe. Bóg zapłać wszystkim, którzy podjęli trud poprowadzenia różańca w całym miesiącu, a szczególnie parafialnym różom różańcowym, młodzieży i ministrantom.

We środę przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele odprawione będą o godz. 7.30, 10.30 oraz o 13.30 po której wyruszymy na cmentarz, gdzie odmówimy różaniec z wypominkami za zmarłych.

Tradycyjnie 1 listopada będą zbierane ofiary do puszek na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie (w tym roku wyjątkowo przy kościele). „Bóg zapłać” za ofiary na ten ważny cel.

We czwartek wypada Dzień Zaduszny. Tego dnia będą Msze o 7.30 i o 18.00. Na pół godziny przed Mszami odmówimy różaniec za zmarłych. W czwartek po Mszy św. o 18.00 zebranie formacyjne dla kandydatów naszej parafii przygotowujących się w niej do Bierzmowania. Proszę, aby przynieśli swoje indeksy.

Przypominam, że wypominki za zmarłych odmawiane są w niedziele o 10.00, a w najbliższe dni powszednie do 8 listopada będą z różańcem odmawiane o 17.30 po nich bezpośrednio Msza św. Zachęcam też do wypraszania dla swoich bliskich zmarłych odpustów pod zwykłymi warunkami.

W I piątek od 8.00 rano odwiedzę chorych z posługą kapłańską. Proszę o ich wcześniejsze zgłoszenie. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00, następnie o godz. 17.30 różaniec z wypominkami, potem Msza św., a po niej spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych, które przyjmą w 2024r. Pierwszą Komunię w naszej parafii.

W najbliższą niedzielę po Mszy św. o 7.30, nabożeństwo dla róż różańcowych naszej parafii i wymiana dla nich tajemnic różańcowych.

Bóg zapłać za posprzątanie i ukwiecenie kościoła przez osoby sprzątające w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę są proszone następne osoby z kolejki.