XXXIII Niedziela Zwykła 2022

Zapraszam na środową nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek we wspomnienie bł. Karoliny Kózka, na Koronkę do Miłosierdzia Bożego,  modlitwy do bł. Hanny Chrzanowskiej i do bł. Karoliny. W sobotę o 10.00  zbiórka ministrantów. Również w sobotę ale już na Arenie Jaskółka w Tarnowie, Forum dla Parafialnych Rad Duszpasterskich. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 9.00. W programie m.in. konferencja Dyrektora Wydziału Duszpasterskiego ks. Dąbrówki Michała:  Istota posługi w Parafialnej Radzie Duszpasterskiej i świadectwo Misja świeckich w Kościele pana Aleksandra Brańki – członka Rady ds. Apostolstwa Świeckich Konferencji Episkopatu Polski.  W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary zamiast kwiatów osobom sprzątającym w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę następne osoby z kolejki.