Boże Narodzenie 2022

Przeżywając dziś Uroczystość Narodzenia Pańskiego pragnę dołączyć się do życzeń, które składaliście sobie chociażby na Wigilii, łamiąc się opłatkiem. Życzę Wszystkim pokoju, niech na co dzień w Waszych rodzinach zagości w obfitości radość i błogosławieństwo Dzieciątka Jezus.

Dziękuję wszystkim, którzy w różny sposób przyczynili się do tego, że możemy godnie przeżywać te Święta. Dziękuję z prowadzenie Godzinek, uczestniczenie w Roratach, za wykonanie pięknego wystroju świątecznego kościoła, za posprzątanie kościoła, złożone ofiary.

Jutro drugi dzień Świąt. Poświęcenie owsa po każdej Mszy św. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone będą na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. We wtorek wypada Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. Po porannej Mszy św. nastąpi poświęcenie wina. We środę obchodzić będziemy Święto Świętych Młodzianków Męczenników. Natomiast w piątek wypada Święto św. Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa. Będziemy modlić się w intencji wszystkich rodzin.

W sobotę wypada ostatni dzień Starego Roku. Będziemy polecać Bogu nasze rodziny, parafię i Ojczyznę na cały Nowy 2023 Rok. Zapraszamy na Mszę św. z kazaniem o godz. 16.00.  Tradycyjnie w pierwszą niedzielę, a więc już w najbliższą (1.01.) nabożeństwo dla róż różańcowych i wymiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.30.

W piątek o 16.30 w kościele, zbiórka ministrantów. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę następne osoby z kolejki.