Nowy Rok 1.01.2023

Przeżywamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to też Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

W piątek wypada Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem Trzech Króli. Jest to święto obowiązkowe. Składka na misje św. Poświęcenie kredy na każdej Mszy św. Msze św. będą odprawione jak w każdą niedzielę. O 16.00 będziemy mieli wspólne parafialne kolędowanie i na zakończenie tego kolędowania Msza św. Serdecznie wszystkich zapraszam. Można jeszcze dopisać na to wydarzenie występujących chętnych solistów, a naszych parafian. Wyjazd do chorych na pierwszy piątek od godz.13.00. Proszę ich zgłaszać w zakrystii.

Proszę aby na to wspólne kolędowanie w piątek na 16.00 przyszli też nasi kandydaci z klas VII, VIII do Bierzmowania w ramach swojego przygotowania comiesięcznego przed Bierzmowaniem (proszę aby wzięli swoje indeksy) oraz dzieci na swoje spotkanie formacyjne, które w tym roku 2023, przyjmą w naszej parafii Pierwszą Komunię św.

W poniedziałek rozpocznie się doroczna Wizyta Duszpasterska zwana „Kolędą”. Cieszę się, że po dwuletniej przerwie będę mógł odwiedzić wszystkich parafian przynosząc Wam Boże błogosławieństwo. Proszę o przygotowanie stołu nakrytego białym obrusem, krzyża i zapalonych świec. Wdzięczny też będę za, tradycyjne już, zorganizowanie dojazdu księdza, zwłaszcza w dalsze rejony parafii.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary zamiast kwiatów przez sprzątających w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę o zwykłej porze są proszone następne osoby z kolejki.