II Niedziela Adwentu 2022

W dzisiejszą II Niedzielę Adwentu – przeżywaną jako Dzień modlitwy oraz pomocy materialnej Kościołowi na ;Wschodzie, po Mszy św. o 7.30 nabożeństwo różańcowe dla róż różańcowych w naszej parafii i wymiana tajemnic różańcowych.

Spowiedź św. przedświąteczna będzie w naszej parafii& w niedzielę 18 grudnia w godzinach 13.00-15.00. Są zaproszeni na nią kapłani z sąsiednich parafii. Zapraszam na Msze św. roratnie odprawiane w dni powszednie o godz. 17.00, w sobotę o godz. 7.00. Godzinki śpiewamy od poniedziałku do piątku o 16.30, w sobotę o 6.30, w niedziele po 7.00.

We wtorek wypada Wspomnienie św. Mikołaja. Św. Mikołaj był biskupem miasta Myry (teren obecnej Turcji) i żył na przełomie III i IV wieku. Zasłynął z wielkiej dobroci.

We czwartek wypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza św. będzie sprawowana o godz. 17.00. Z racji Uroczystości tego dnia nie będzie rorat. Na Mszę św. we czwartek zapraszam dzieci, które w maju w naszej parafii przyjmą I Komunię św. w ramach przygotowania się do I Komunii św. Po Mszy św. odbędzie się kolejne spotkanie tych dzieci wraz z rodzicami.

W zakrystii do pobrania są świece wigilijne. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na rzecz potrzebujących.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary zamiast kwiatów. O posprzątanie kościoła w sobotę są proszone następne osoby z kolejki.