IV Niedziela Wielkiego Postu 2024

Przeżywamy dzisiaj „Niedzielę Laetare” czyli „Niedzielę Radości”. Cieszymy się z racji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dzisiaj jeszcze Gorzkie Żale o 15.00 i bezpośrednio po nich Msza św.

Za tydzień w niedzielę, Msza św. o 7.30, następnie odbędzie się w godzinach 13.00-14.00 spowiedź parafialna przedświąteczna. Będą zaproszeni kapłani z sąsiednich parafii. Skorzystajmy z tej okazji by pojednać się z Bogiem.

Bezpośrednio też wtedy, po zakończeniu spowiedzi w niedzielę 17 marca, o godz. 14.00 (a nie o 15.00)  Gorzkie Żale i Msza św.

W środę zapraszam na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, a w piątek na Drogę Krzyżową.

Już za 2 tygodnie wypada Niedziela Palmowa. Zostaną wtedy wyróżnione wykonane przez parafian najpiękniejsze palmy. Zachęcam do podtrzymania tego pięknego zwyczaju wykonywania palm wielkanocnych.

Bóg zapłać osobom sprzątającym w minionym tygodniu kościół i za złożone ofiary zamiast kwiatów. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę proszone są następne osoby z kolejki.