V Niedziela Wielkiego Postu 2024

Zapraszamy dziś na spowiedź od 13.00-14.00 i bezpośrednio po niej o 14.00 Gorzkie Żale i Msza św. We wtorek Uroczystość św. Józefa. Tego dnia mamy możliwość w naszej parafii uzyskania odpustu pod zwykłymi warunkami. Msza św. we wtorek o godz. 17.30, a w środę wyjątkowo o 7.00. W piątek, Msza św. po Drodze Krzyżowej, a następnie spotkanie z dziećmi, które idą w naszej parafii do Pierwszej Komunii św. Najbliższa niedziela to już Niedziela Palmowa. Porządek nabożeństw w Niedzielę Palmową: Msza św. o 7.30 i o 10.30, Gorzkie Żale o 15.00 i bezpośrednio po nich Msza św. Podczas wszystkich Mszy św. odczytamy opis Męki Pańskiej. Zachęcamy do podtrzymania pięknego zwyczaju wykonywania palm wielkanocnych. Uroczyste poświęcenie palm odbędzie się na początku Mszy św. o godz. 10.30. Po Mszy św. o 10.30 najpiękniejsze palmy zostaną wyróżnione. Tradycyjnie w Niedzielę Palmową składka w całej diecezji jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie jako jałmużna wielkopostna. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożone ofiary zamiast kwiatów osobom sprzątającym w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w sobotę są proszone następne osoby z kolejki.