V Niedziela Wielkanocna 2023

W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość I Komunii św. Dzieci naszej parafii z klas trzecich po raz pierwszy przyjmą do serca Pana Jezusa podczas Mszy św. o godz. 10.30. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Wszystkie dzieci I Komunijne zapraszam w tym tygodniu do uczestnictwa w nabożeństwach majowych oraz Mszach św. wieczornych w ramach tzw. „Białego Tygodnia”.

W poniedziałek obchodzimy Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji. Program uroczystości odpustowych w sanktuarium św. Stanisława w Szczepanowie, w gablocie ogłoszeń.

Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych – w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedziele  po Mszy św. o godz. 10.30.

W dzisiejszą niedzielę także, po Mszy św. o 7.30,  nabożeństwo dla róż różańcowych w parafii i wymiana dla nich tajemnic różańcowych

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu, przez rodziców dzieci pierwszokomunijnych i pani dekoratorce za wystrojenie kościoła. O posprzątanie kościoła w sobotę są proszone następne osoby z kolejki.