XV Niedziela Zwykła 2023

„Bóg zapłać” za ofiary złożone dzisiaj na tacę na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. O zwykłych porach, w środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i modlitwy wstawiennicze do bł. Hanny Chrzanowskiej oraz św. Michała Archanioła. W tym tygodniu: we czwartek –  św. Małgorzaty, w sobotę –  św. Marii Magdaleny. W niedzielę odpust w Szczucinie ku czci św. Marii Magdaleny.

W przyszły wtorek 25 lipca wypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Z tej okazji w najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów.

Bóg zapłać za posprzątanie i ukwiecenie kościoła osobom sprzątającym w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w sobotę są proszone następne osoby z kolejki.