XVI Niedziela Zwykła 2023

Dziś odpust parafialny ku czci św. Marii Magdaleny w Szczucinie, zaś jutro obchodzimy wspomnienie św. Kingi – patronki naszej diecezji. We wtorek wypada Święto św. Jakuba Apostoła, a pojutrze wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Z tej okazji dzisiaj po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów.

Zapraszam na środową Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz modlitwy za przyczyną bł. Hanny Chrzanowskiej i  do Archanioła Michała. Będziemy szczególnie się modlić o bezpieczeństwo i opiekę Bożą na drogach dla ich użytkowników.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary zamiast kwiatów, sprzątającym w minionym tygodniu, a nowożeńcom za jego ukwiecenie. O posprzątanie kościoła o zwykłej porze w sobotę są proszone następne osoby z kolejki.