Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 2022

Przeżywamy dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Wspominając wniebowstąpienie Chrystusa nie zapominajmy o naszym powołaniu do nieba. Trwa Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy odmawiamy w tym tygodniu w ramach nabożeństwa majowego i czerwcowego przed Mszą św. We wtorek wypada Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. będzie taki jak w dni powszednie. W środę po Mszy św. spotkanie parafialnego zespołu synodalnego.

W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. We czwartek spotkanie formacyjne przedwakacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z klas 7. Proszę przynieść swoje indeksy. Zapraszam wtedy też uczniów klas 8, z naszej parafii, którzy w tym miesiącu otrzymali sakrament Bierzmowania. Pierwszy czwartek miesiąca jest też dniem, kiedy modlimy się o powołania kapłańskie lub zakonne.

Spowiedź I. piątkowa codziennie przed nabożeństwami. Wyjazd do chorych z posługą sakramentalną w pierwszy piątek od godz. 14.00. Proszę ich wcześniej zgłaszać w zakrystii. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30, nabożeństwo dla róż różańcowych parafii i wymiana tajemnic różańcowych.

Bóg zapłać za posprzątanie i ukwiecenie kościoła osobom w minionym tygodniu. O posprzątanie i ukwiecenie kościoła w sobotę są proszone następne osoby z kolejki.