XXII Niedziela Zwykła 2022

Obchodzimy dziś niedzielę synodalną. Niech nie ustają nasze modlitwy w intencjach synodu naszej diecezji.

W tygodniu będziemy obchodzić pierwszy piątek miesiąca. Msza św. w czwartek tego tygodnia, będzie popołudniu o 18.00.

Pierwsze spotkanie dla uczniów naszej parafii z klas VII, VIII w ramach obowiązkowych przygotowań formacyjnych przed przyjęciem przez nich Sakramentu Bierzmowania, odbędzie się w czwartek 8 września, po Mszy św. popołudniowej. Spowiedzi św. w środę, czwartek i piątek na pół godziny przed nabożeństwami.

W pierwszy piątek września od godz. 14.00 wyjazd z posługą sakramentalną do chorych. Proszę ich zgłaszać w zakrystii.

W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 nabożeństwo z wymianą tajemnic różańcowych dla róż różańcowych.

Bóg zapłać za posprzątanie i ukwiecenie osobom sprzątającym w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w sobotę są proszone następne osoby z kolejki.